Video Ders 2021

2021 ALMANCA e-YDS VİDEO DERS (Son İzlenme Tarihi: 30.05.2021)

Hizmet Detayları

ABDURRAHİM TUTUŞ İLE 2021 e-YDS ALMANCA ETKİLEŞİMLİ VİDEO DERSLER

800 Saat ALMANCA YDS Video Ders

40 SAATLİK KAMP VİDEOLARI HEDİYE...

(Daha önce işlenip sisteme yüklenen Temel Almanca, YDS Konu Anlatım, YDS SORU ÇÖZÜMLERİYLE BERABER TOPLAM 800 DERS SAATİ!)

500 TL DEĞİL SADECE 150 TL 

(Vade farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İmkanı)

PAKET İÇERİĞİ:

1. 180 SAATLİK 2021 YDS ETKİLEŞİMLİ VİDEO DERSLER (19 Ekim 2020'de başlayacak olan 2021 Almanca YDS Canlı derslerden uyarlanacak bu dersler sisteminize en geç 25 Ekim itibariyle haftada 8 saat şeklinde yüklenecektir. Güncel olarak işlenecek 180 saat video derslerin tümü 2021 İLKBAHAR YDS dönemine kadar sisteminize yüklenmiş olacaktır.)

2. 95 DERS SAATİ AŞAN TEMEL ALMANCA (A1-B1 ARASI) ETKİLEŞİMLİ VİDEO DERSLER! (Okuduğunu anlama odaklı işlenen bu derslerle Almanca'daki temel eksiklerinizi kapatacaksınız. Bu videolar 2019 yılında Haziran-Eylül arası yapılan canlı derslerden uyarlanan videolardır. Bu videolar paketi alır almaz sisteminizde yüklü olacak ve hemen izlemeye başlayabileceksiniz.)

3. 80 DERS SAATİ YDS KONU ANLATIM (B1-C1 ARASI) ETKİLEŞİMLİ VİDEO DERSLER! (Bu videolar 2019 Eylül - 2020 Nisan ayları arası yapılan canlı derslerden uyarlanan videolardır. Almanca'nın detaylarını bu derslerle tamamlayacaksınız. Bu videolar paketi alır almaz sisteminizde yüklü olacak ve hemen izlemeye başlayabileceksiniz.)

4. 2865 ADET ÇIKMIŞ SORU ÇÖZÜM VİDEOLARI [Almanca YDT (eski adıyla LYS-5), YÖKDİL (eski adıyla ÜDS) ve Almanca YDS çıkmış sorular basitten zora sıralanmış şekilde soru türlerine göre (Kelime Soruları, Grammatik Soruları, Cloze-Test Soruları, Cümle Tamamlama Soruları, Çeviri Soruları, Paragraf Soruları, Diyalog Soruları, Anlamca Yakın Cümle Soruları, Paragraf Tamamlama Soruları, Anlam Akışını Bozan Cümle Soruları) hiçbir yerde bulamayacağınız tüm teknik ve yöntemleriyle detaylıca çözüldü. Bu soru çözümlerinde bir sorunun sadece cevabını değil; aynı zamanda çeldiricileri de "Neden Olmadı" mantığıyla çözüldü. Böylece bir soruda tek bilgi değil; birden çok bilgi öğreniliyor ve öğrenme transferi sağlanabiliniyor. Başarımızın asıl odağı da burası. Bu videolar 2018-2020 yılları arasında yapılan canlı derslerden uyarlanan videolardır. Bu videolar paketi alır almaz sisteminizde yüklü olacak ve hemen izlemeye başlayabileceksiniz.)

5. ABDURRAHİM TUTUŞ’UN HAZIRLADIĞI 2.500 SAYFAYI BULAN ÖZGÜN DOKÜMANLAR! (Temel Almanca Konu Anlatım, YDS Konu Anlatım, Soru türlerine göre düzenlenmiş çıkmış sorular, okuma metinleri ve daha fazlasını sistemden PDF olarak indirip çıktı alabilirsiniz. Ayrıca süreç içerisinde de doküman desteği sağlanmaya devam edecektir.)

6. EĞİTİMDEYİZ AİLESİNDEN EĞİTİM BİLİMLERİ SON 10 YILIN ÇIKMIŞ SORU ÇÖZÜMLERİ HEDİYE !!!

=> TÜM DERSLERİN VİDEOLARINI (HER VİDEOYU) 2021 EYLÜL AYINA KADAR SINIRSIZ İZLEYEBİLİRSİNİZ.

=> PAKETİ ALDIĞINIZDA ABDURRAHİM TUTUŞ HOCAMIZ WHATSAPP GRUBUNA SİZLERİ EKLEYECEK VE TÜM GÜNCEL PAYLAŞIMLARI BU GRUPLARDAN DUYURACAKTIR.

BAŞARILARIMIZ:

1- ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ ATAMA ODAKLI BİZLERLE HAZIRLANANLARDA BAŞARI ORANIMIZ:

- 2018 puanıyla atanan toplamda 300 Almanca Öğretmeninin 81'i bizim öğrencilerimizdi. (%26 Başarı Oranı)

- 2019'da atanan 138 Almanca öğretmeninin 84'ü bizim öğrencilerimizdi. (%60.8 Başarı Oranı)

- 2020'de atanan 200 Almanca öğretmeninin 99'u bizim öğrencilerimizdi. (%49.5 Başarı Oranı)

2- YKS-DİL, Yurtdışı Öğretmenlik, İkinci Yabancı Dil Zorunluluğu, Yüksek Lisans, Görevde Yükselme vb durumlar için öğrencilerimizi hedef puanlarına ulaştırma oranımız %95.

ALMANCA YDS'DE BU BAŞARI ORANLARINI BAŞKA HİÇBİR YERDE BULAMAZSINIZ!!!

DİKKAT! AYRINTILI BİLGİ İÇİN ALT KISIMDAKİ "AÇIKLAMA" KISMINI OKUYUNUZ

Açıklama

Eğitim Bilimleri son 10 Yıl Çıkmış Soru Çözümlerinin Ders Videoları hediye edilmektedir. Video ders paketi alınması ile birlikte hediye videolarınız öğrenci panelindeki videolar sekmesinde görünecektir. 
Bu paketi aldıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak yapılır ve mail adresinize “ödeme alındı” maili otomatik olarak gönderilir. 

Paket iadesi, mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günüdür.

DERS İÇERİĞİ:
•    GRAMMATIK KONU ANLATIMI 
•    ÇIKMIŞ SORULARI ÇÖZÜMLERİ
•    SORU ÇÖZÜM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ
•    METİN OKUMALARI
•    KELİME ÇALIŞMALARI


ÖNEMLİ:
Aldığınız Paketteki tüm videoları 30 MAYIS 2021 TARİHİNE Kadar İzleyebilirsiniz. 

 

PROGRAM:
•    PAKETİN BAŞLANGICI: SATIN ALIR ALMAZ
•    PAKETİN SONLANDIRILMASI: 
30 MAYIS 2021

Kadro

Abdurrahim TUTUŞ